•
  •
  • Vo Vrútkach naši starší žiaci znova s jednou výhrou a s jednou prehrou

Naši starší žiaci sa na kúpalisku vo Vrútkach predstavili v prvom zápase druhej Národnej ligy a domácim vodným pólistom PVK Vrútky podľahli o dva góly 9:11. Gajdoš dal v tomto zápases 4 góly, Fabišík dal 2 a po jednom pridali Kovács, Wagner a Schubert. Škoda vylúčenia Baltesa v tretej štvrtine, ktorý bol po údere vylúčený do konca bez náhradnika ( 5m + 4 minúty presilová hra). Naše mladé sršne sa následne dokázali postaviť na nohy ale po neuveriteľných chybách ťahali za kratší koniec.

PVK Vrútky vs ŠK Hornets Košice 11:9 ( 1:1, 4:3, 3:1, 3:4 )

Góly: Gajdoš 4, Fabišík 2, Kovács, Wagner a Schubert po 1

V druhom sobotnom zápase si naši mladí vodní pólisti napravili chuť a KVP Komárno porazili 12:10. Začali výborne a prvú časť vyhrali 5:2, v druhej pridali ďalšie tri góly a polčas vyhrali 8:2. V tretej štvrtine sa však dobre namazaný stroj zasekol a súper im vstrelil 6 gólov, pričom skórovali len dva razy a pred záverom to bolo 10:8. V poslednom dejstve padli po dva góly na oboch stranách a tak sa naše sršne tešili z dvojgólovej výhry 12:10.

ŠK Hornets Košice vs KVP Komárno 12:10 ( 5:2, 3:0, 2:6, 2:2 )

Góly: Gajdoš 8, Fabišík 3, Milistenfer 1