Najbližší zápas: ŠK HORNETS vs ŠKP Modrí Draci

•
  •
  • V semifinále Extraligy mužov prehrávajú naše sršne s vicemajstrom z Bratislavy 0:2 na zápasy!

Úvodné dve semifinálové stretnutia majú naše sršne za sebou. V šamorínskom bazéne ,, domáceho " tímu Slávie UK Bratislava ťahal náš oslabený tím doplnený o navrátilcov do zostavy Bargera a Karabáša dva razy za kratší koniec a tak po uplynulom víkende prehráva s vicemajstrom Extraligy mužov 0:2 na zápasy. Tretí duel je pred zverencami trénera Karola Bača mladšieho v sobotu 4.mája 2024 večer v košickej nafukovačke Červenej hviezdy. V sobotnom prvom zápase vyhrala Slávia UK o tri góly 11:8, keď po prvej časti vyhrával náš súper 2:1, polčas vyhral 6:4, no v tretej osemminútovke dala Slávia ďalšie tri góly a utiekla nám na 9:4. V závere pridala dva góly a už to bolo 11:5. Na to dokázali naše sršne reagovať tri razy gólovo na 11:8 ale na viac už čas nezostal. V nedeľnom druhom stretnutí sme išli, podobne ako v sobotu do vedenia, ale Slávia prvú časť vyhrala 3:2.V druhej štvrtine sa nám podarilo vyrovnať na 3:3, Pieter naklonil misky váh na stranu domáceho tímu po premenenom pokutovom hode na 4:3. Žiaľ, druhý polčas našim chlapcom nevyšiel, dostali sme 6 gólov, na ktoré sme dokázali reagovať len raz a tak Slávia vyhrala aj toto druhé semifinále.

1.zápas, sobota 27.apríla 2024:

Slávia UK Bratislava vs ŠK HORNETS KOŠICE 11:8 ( 2:1, 4:3, 3:1, 2:3 )

Góly: D.Kleščinský, T.Bačo a Barger po 2, Binar a Karabáš po 1

1.štvrtina:

Tomáš Bačo 0:1, Vlado Hruška 1:1 a následne 2:1

2.štvrtina:

Balogh 3:1, D.Kleščinský v presilovke 3:2, Ďurák 4:2, Binar 4:3, Tkáč 5:3, Balogh 6:3, Tomáš Bačo 6:4

3.štvrtina:

Vlado Hruška 7:4, Balogh v presilovke 8:4 a 9:4, D.Kleščinský 9:5

4.štvrtina:

Balogh 10:5, Vlado Hruška 11:5, Barger 11:6, Barger v presilovke 11:7, Karabáš 11:8

Zostava ŠK Hornets Košice:

2.zápas, nedeľa 28.apríla 2024:

Slávia UK Bratislava vs ŠK HORNETS KOŠICE 10:4 ( 3:2, 1:1, 2:0, 4:1 )

Góly: Binar, M.Kleščinský, D.Kleščinský a T.Bačo po 1

1.štvrtina:

0:1 Tomáš Bačo z pokutového hodu, 1:1 Vlado Hruška, 2:1 Pieter, 3:1 Tkáč, 3:2 Binar v presilovke

2.štvrtina:

3:3 M.Kleščinský, Pieter 4:3 z pokutového hodu

3.štvrtina:

5:3 Pieter v presilovke, Tkáč 6:3 z pokutového hodu

4.štvrtina:

6:4 D.Kleščinský, Pieter 7:4, Balogh 8:4 z pokutového hodu, Šiagi 9:4 a Vrba 10:4

1 Rajdoš, 2 Binar, 3 M.Kleščinský, 4 D.Kleščinský, 5 Kumičák, 6 T.Bačo, 7 Barger, 8 D.Bačo, 9 Pruška, 10 Valko, 11 Karabáš, 12 Tabačár, 13 Balog, 14 Kopolovets