Najbližší zápas: Slávia UK Bratislava vs ŠK HORNETS

•
  •
  • V piatom zápase o bronz v Extralige mužov sme prehrali tesne o gól a končíme na štvrtom mieste

V piatom zápase o tretie miesto v Košiciach na mestskej krytej plavárni vyhral ŠKP Modrí Draci Košice nad ŠK Hornets Košice tesne o gól 5:4.

Prvú štvrtinu vyhrali sršne po góle Binara 1:0, v druhej to ŠKP Modrí Draci otočil dvoma gólmi na 2:1, keď uspeli z pokutového hodu Horváth a následne Afanasev a po prvom polčase viedol náš súper 2:1. V tretej štvrtine Zareva vyrovnal na 2:2, ale Horváth poslal ŠKP do vedenia na 3:2. V tejto časti hry ešte uspel Tomáš Bačo a pred poslednou osemminútovkou svietil na ukazovateli skóre nerozhodný stav 3:3. Po presnom zásahu Tomáša Bača viedol ŠK Hornets pod vedením Karola Bača mladšieho 4:3, no z pokutového hodu vyrovnal na 4:4 Horváth a piaty gól dal Juhász a preklopil misky váh na stranu obhajcu bronzu. Keďže sa už do konca zápasu nič neudialo, naše sršne prehrali o gól 4:5 a končia v tejto sezóne v Extralige na 4.mieste.

ŠKP Modrí Draci Košice vs ŠK Hornets Košice 5:4 ( 0:1, 2:0, 1:2, 2:1 )

Góly: Horváth 3, Afanasev a Juhász po 1 - Tomáš Bačo 2, Binar a Zareva po 1