Najbližší zápas: ŠK HORNETS vs KVP Nováky

 •  
 •  
 • V hlavnej úlohe Viktor Vrba

  Na pár slov dnes s Viktorom Vrbom

  ????Ako sa dnes udržiavaš v kondičke ?

  ▶️Keďže je situácia aká je, nemáme tréningy, tak sa snažím udržiavať sa v kondícií a chodievam behať. V poslednom čase som si obľúbil zjazdové bicyklovanie a každý deň chodim na rôzne kopce a jazdím. A ešte doma cvičím.

  ????Čo si myslíš o predčasnom ukončení sezóny?

  ▶️Ukončenie sezóny ma veľmi mrzí, pretože sme ju mali rozbehnutú veľmi dobre, ale zdravie je len jedno a treba si ho chrániť. Veľká šanca, že sa bude pokračovať ďalej ani podľa mňa nejestvovala, treba to prijať tak ako to je a akceptovať to. Ja to rozhodnutie rešpektujem a dúfam, že sa čoskoro vrátime do bazénov.

  ????Čo ti dnes najviac chýba ?

  ▶️Voda, bazény, zápasy, tréningy mi, samozrejme chýbajú, pretože sa blížilo play-off a tempo tréningov bolo vysoké, keďže sme chceli dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Chýbajú mi aj menej obľúbené plavecké tréningy, ale hlavne mi chyba naša partia pretože sme boli skvelý kolektív. Hneď by som skočil do bazéna, ak by to bolo,čo len trošku možné.

  ????Ako relauješ, nejaké tie knihy, či skôr veci do školy ?

  ▶️Ja knihy veľmi nečítam, skôr čítam rôzne články na internete ohľadom športu a aút, priznám sa, to ma celkom dosť zaujíma a momentálne čítam skriptá do školy, pretože o chvíľu príde obdobie skúšok.

  ????Snáď tá situácia sa dá čo nevidieť do ,, normálu". Aké by mohlo byť leto z tvojho pohľadu ?

  ▶️Dúfam že sa do leta situácia zlepší, pretože rád by som chodil na rôzne festivaly s kamarátmi. Určite budem chodievať na bicykel, pretože ma to začalo veľmi baviť a chcem sa tomu venovať. Samozrejme, chcel by som trénovať na našom ČHčku kde je na tréningoch vždy super atmosféra a je to iné ako trénovať na krytom bazéne.


  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri