Najbližší zápas: ŠK HORNETS vs KVP Nováky

 •  
 •  
 • Starší žiaci ŠK Hornets Košice na druhom turnaji Letných MSR v Prešove s dvoma výhrami a jednou prehrou

  Starší žiaci ŠK Hornets Košice majú pod vedením trénera T.Eschwiga-Hajtsa za sebou dva turnaje Letných MSR vo vodnom póle. Druhý turnaj sa hral počas piatka a soboty v bazéne prešovskej univerzity v Prešove a naša mládež dva razy vyhrala a raz odchádzala zo súboja bez bodu.

  Na úvod 2.turnaja Letných MSR starších žiakov, ktoré sa v piatok a v sobotu hrali v Prešove v skupine Východ v bazéne prešovskej univerzity naša mládež nestačila na domácu Sláviu PU Prešov, ktorej podľahla 6:10. O našej prehre sa rozhodlo už v prvom polčase, v ktorom sme výrazne ťahali za kratší koniec a prehrali sme ho 2:9. Ten druhý vyšiel lepšie zverencom trénera T.Eschwiga-Hajtsa, ale počas neho sme stav už len korigovali na konečný rozdiel štyroch gólov.
  Slávia PU Prešov vs ŠK HORNETS KOŠICE 10:6 ( 5:0, 4:2, 1:2, 0:2 )
  Góly: Baltes 2, Švec, Haus, Fabišík a Gajdoš po 1
  Po piatkovej úvodnej prehre s domácou Sláviou PU Prešov 6:10 si dnes v bazéne prešovskej univerzity naši starší žiaci napravili chuť a v košickom derby na 2.turnaji Letných MSR skupiny Východ porazili ČH Košice o dva góly 11:9. Aj keď sme v prvej časti dva razy prehrávali a to 0:1 a 1:2, podarilo sa nám ju tesne o gól vyhrať po presných zásahoch Baltesa a Gajdoša. V druhej štvrtine sa dokázali presadiť strelecky Kojecký a Baltes a polčas sme vyhrali 5:2. Vrece s gólmi sa roztrhlo v tretej a štvrtej štvrtine, spolu na oboch stranách padlo až 13 gólov! Čo je dôležité, vždy sme si dokázali v tretej osemminútovke udržať štvorgólový náskok - 6:2, 7:3 a 8:4. V poslednom dejstve naše mladé sršne už vyhrávali 10:4 a 11:5, no následne dal náš súper štyri góly po sebe ale už len korigoval stav na konečných 11:9.
  ŠK Hornets Košice vs ČH Košice 11:9 ( 3:2, 2:0, 3:2, 3:5 )
  Góly: Baltes 4, Fabišík a Gajdoš po 3, Kojecký 1
  V treťom zápase 2.turnaja skupiny Východ Letných MSR v bazéne prešovskej univerzity naši chlapci porazili ŠKP Modrí Draci Košice o 9 gólov 16:7. Prvú štvrtinu vyhrali sršne tesne o gól 2:1, no v druhej sa im podarilo skórovať 6x a polčas vyhrali 8:3. Zverencom trénera T.Eschwiga-Hajtsa sa darilo gólovo aj tretej štvrtine keď konto súpera zaťazili piatimi gólmi a pred záverom to už bolo 13:5. Krátko pred koncom zápasu to bolo už o 10 gólov 16:6, súperovi sa podarilo dať siedmy gól sekundu pred koncom z pokutového hodu. Z tohto turnaja máme na konte dve výhry a jednu prehru.
  ŠKP Modrí Draci Košice vs ŠK HORNETS KOŠICE 7:16 ( 1:2, 2:6, 2:5, 2:3 )
  Góly: Fucsko, Kojecký, Zólyomi, Baltes, Gajdoš a Širilla po 2, Švec, Sándor, Kiss a Stupák po 1


  Zoznam článkov

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri