Najbližší zápas: ŠK HORNETS vs KVP Nováky

 •  
 •  
 • Starší žiaci dominovali na turnaji Olympia Summer Cupe 2020

  Počas soboty a nedele sa na košickom kúpalisku Červená hviezda uskutočnil mládežnícky vodnopólový turnaj, ktorý zorganizoval ŠK Olympia Košice, Olympia Summer Cup 2020. Zúčastnilo sa ho štyri družstvá, tri dievčenské - ŠK Olympia Košice, ŠKP ČH Košice a KVP Piešťany a jeden chlapčenský, ktorý vytvorili naši mladí sršni pod vedením trénera T. Eschwiga - Hajtsa. Hralo sa systémom každý s každým a stretnutia trvali 4x6 minút. Pozrite sa s nami ako to v jednotlivých zápasoch vyzeralo.

  V prvom zápase nastúpili naši starší žiaci proti dievčatám z ŠK Olympia Košice. Sršni si na svoje konto pripísali dvojgólovú výhru 7:5, keď po prvej štvrtine viedli 3:2, v druhej a tretej pridali spolu tri góly a pred poslednou časťou vyhrávali 6:2. V záverečných šiestich minútach pridali hráči ŠK Hornets siedmy gól, ale húževnaté baby dokázali v závere tri razy skórovať a tak nakoniec sme súperky porazili dvojgólovým rozdielom. Ontko a Gajdoš dali po dva góly.

  ŠK Olympia vs ŠK HORNETS 5:7 ( 2:3, 0:1, 0:2, 3:1 )

  Naše góly: Ontko a Gajdoš po 2, Dvorový, Kišiday a Vavruš po 1  


  Podobne ako v prvom zápase s Olympiou, tak aj s Piešťanmi sme nezachytili úvod a prehrávali sme 0:1 ale aj 1:2. V ďalších dvoch štvrtinách sme dali spolu sedem gólov a aj keď nám znova posledná štvrtina nevyšla, nakoniec sme si na svoje konto pripísali 5-gólovú výhru. Strelecky sa darilo Vavrušovi, ktorý dal tri góly.

  ŠK HORNETS vs KVP Piešťany 8:3 ( 1:2, 4:0, 3:0, 0:1 )

  Naše góly: Vavruš 3, Ontko a Kušiday po 2, Legerski 1  Vo finále mládežníckeho vodnopólového turnaja Olympia Summer Cup 2020 sme na košickom čéháčku v nedeľu ráno porazili dievčatá z ŠKP ČH 6:2 a vyhrali sme nakoniec celý turnaj. A aký bol náš tretí duel ?

  V boji o prvenstvo na Olympia Summer Cupe sme nastupovali s tým, že ak chceme turnaj vyhrať, musíme baby z ŠKP ČH poraziť. Po góle Gajdoša 54 sekúnd pred koncom prvej štvrtiny sme úvodnú časť tesne o gól vyhrali. V druhej štvrtine sa súperovi podarilo vyrovnať, ale Ontko 22 sekúnd pred koncom polčasu rozhodol o našom tesnom vedení 2:1. Tretie dejstvo prinieslo dva góly z rúk našich strelcov, gól na 3:1 dal Ontko a náš štvrtý zaznamenal Kišiday. Pred poslednými šiestimi minútami sme vyhrávali nad súperom trojgólovým rozdielom 4:1. V poslednom dejstve sme Vavrušovým gólom pridali piaty presný zásah a 66 sekúnd pred záverom sa do streleckej listiny po druhý raz zapísal Gajdoš a upravil na 6:1. V samom závere sme inkasivali po druhý raz, ale nakoniec sme ŠKP ČH porazili 6:2 a po troch výhrach sme získali trofej do vitríny ŠK Hornets.

  ŠK HORNETS vs ŠKP ČH 6:2 ( 1:0, 1:1, 2:0, 2:1)

  Naše góly: Ontko a Gajdoš po 2, Vavruš a Kišiday po 1


  Tabuľka turnaja:

  1. ŠK HORNETS 6b

  2. ŠKP ČH 4b
  3. ŠK OLYMPIA 2b
  4. KVP Piešťany 0b

  Video na obrazovkách RTVS : https://www.facebook.com/watch/?v=1393766284161724


  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri