•
  •
  • Sršni ŠK Hornets Košice na tripe v Bratislave a v Novákoch bez bodu, po víkende na poslednom mieste v Extralige

Naši sršni v deviatom kole Extraligy mužov prehrali v sobotu večer v bazéne Slávie UK Bratislava vysoko 3:18, keď naše góly dali T.Bačo, Tabačár a Zolovčík. V prvej štvrtine sme dostali štyri góly, v druhej tri a polčas sme prehrali 0:7. V treťom dejstve premenil pokutový hod Tomáš Bačo a znížil na 1:7, následne súper dal päť gólov a pred záverom to už bolo 1:12. Druhý presný zásah sme zaznamenali Zolovčíkom 63 sekúnd pred koncom duelu na 2:18 a tretí gól nášho timu dal Tabačár z pokutového hodu šesť sekúnd pred koncom. V nedeľu sa nám nedarilo v Novákoch v 10.kole ani proti KVP Kúpele Piešťany a nakoniec sme duel prehrali o gól 3:4.

Slávia UK Bratislava vs ŠK HORNETS KOŠICE 18:3 ( 4:0, 3:0, 5:1, 5:2 )

Góly: T.Bačo, Tabačár a Zolovčík po 1

Naša zostava:

1 Rajdoš, 2 Binar, 3 M.Kleščinský, 4 D.Kleščinský, 5 Maroši, 6 T.Bačo, 7 Miško, 8 D.Bačo, 10 Tabačár, 12 Zolovčík

V nedeľnom 10.kole v Extralige mužov sme prehrali v nováckom NCVP s KVP Kúpele Piešťany tesne o gól 3:4.

Po presilovkovom góle M.Kleščinského vyhrávali naši sršni 1:0, 36 sekúnd pred koncom súper vyrovnal na 1:1. V druhej štvrtine sme gól nevideli a tak po prvom polčase bol stav remízový 1:1. V tretej štvrtine poslal sršňov do vedenia 2:1 Zolovčík, Piešťany znova vyrovnali ale v presilovke T.Bačo dal náš tretí gól na 3:2. Posledných osem minút vyšlo lepšie KVP Kúpele, ktorý dvoma gólmi otočil stav stretnutia na konečných 4:3 vo svoj prospech.  Nasledujúci víkend je pred nami boj o postup do semifinále Extraligy mužov, v sobotu 1.apríla hráme od 16.30 hod. proti ŠKP Modrí Draci Košice a v nedeľu 2.apríla od 12.30 hod proti ŠK Olympia Košice. Po týchto dvoch víkendových prehrách klesol ŠK Hornets Košice v tabuľke na posledné miesto.

KVP Kúpele Piešťany vs ŠK HORNETS KOŠICE 4:3 ( 1:1, 0:0, 1:2, 2:0 )

Góly: M.Kleščinský, T.Bačo a Zolovčík po 1