Najbližší zápas: Slávia UK Bratislava vs ŠK HORNETS

•
  •
  • Skvelí mladí sršni na prvom turnaji v Prešove s troma výhrami!

Tri zápasy a tri výhry! Taká je bilancia našich mladších žiakov po prvom turnaji OS Východ v Prešove.

V prvom zápase Oblastnej súťaže mladších žiakov skupiny Východ  naše mladé nádeje v bazéne prešovskej Slávie PU porazili ČH Košice o dva góly 4:2, keď dva razy skóroval kapitán Stupák a po góle pridali Schubert a Kojecký. Zverenci trénera T.Eschwiga-Hajtsa hrali so súperom 1:1 po prvej štvrtine, keď vyrovnávajúci gól dal Schubert. V druhej štvrtine padol len jeden gól a to do našej brány a polčas sme prehrali 1:2. V tretej štvrtine sme však kopli do vrtule a výsledok sme otočili v náš prospech, keď na 2:2 vyrovnával Stupák, náš tretí gól dal Kojecký a štvrtý pridal znova Stupák. V závere už gól nepadol a tak sme porazili ČH Košice 4:2.

ŠK HORNETS KOŠICE vs ČH Košice 4:2 ( 1:1, 0:1, 3:0, 0:0 )

Góly: Stupák 2, Schubert a Kojecký po 1

Zostava ŠK Hornets Košice:

1 Harvánek, 2 Bobčák, 3 Haus, 4 Kovács, 5 Zolyomi, 6 Homola, 7 Fucsko, 8 Schubert, 9 Farkaš, 10 Stupák, 11 Leskovjanský, 12 Kojecký, 13 Šimko

V druhom zápase v Prešove naši mladí sršni nastúpili proti Slávii PU Prešov a na konto zverencov trénera T.Eschwiga - Hajtsa pribudla výhra o 10 gólov 16:6. Celý zápas sme mali jasne v rukách, po prvej časti sme vyhrávali 4:1 a polčas sme vyhrali 7:2. V druhom polčase sme náš výkon vygradovali, pribúdali góly v súperovej sieti a po troch štvrtinách to už bolo 12:5. Podobne ako úvodné dejstvo, aj to záverečné ovládol náš tím 4:1 a nakoniec vyhral spomínaným 10-gólovým rozdielom.

ŠK Hornets Košice-Slávia PU Prešov 16:6 ( 4:1, 3:1, 5:3, 4:1)

Góly: Stupák 4, Schubert a Kojecký po 3, Haus 2, Bobčák, Fucsko, Kovács a Leskovjanský po 1

Po výhre nad ČH Košice 4:2 a nad prešovskou Sláviou PU Prešov 16:6 naši mladí sršni na prvom turnaji Oblastnej súťaže skupiny Východ nastúpili v treťom zápase proti ŠKP Modrí Draci Košice. A neponechali nič na náhodu. Duel vyhrali o tri góly 10:7, keď základ tretej výhry položili už v prvom polčase.Prvé dve štvrtiny ovládali jednoznačne dva razy 4:1 a aj keď v tretej štvrtine nedali gól a inkasovali dva, pred záverom viedli o 4 góly 8:4. Po góloch Kojeckého a Schuberta to bolo v poslednom dejstve už 10:4, ani tri góly v našej sieti, ktoré znamenali celkové skóre 10:7 nám neubrali nič na dobrej nálade a na vydarenom úvodnom turnaji.

ŠKP Modrí Draci Košice vs ŠK HORNETS KOŠICE 7:10 ( 1:4, 1:4, 2:0, 3:2 )

Góly: Schubert, Stupák a Kojecký po 3, Fucsko 1