Najbližší zápas: ŠKP Modrí Draci vs ŠK HORNETS

 •  
 •  
 • Po víkende naši muži v Extralige s polovičným zásahom!

  Prvé body v Extralige mužov sú doma!


  V treťom zápase Extraligy vodných pólistov si naši sršni pripísali na svoje konto prvé víťazstvo v novej sezóne. Pieštanský KVP Kúpele sme dnes popoludní porazili v domácom bazéne 13:9, keď súboj strelecky chutil odchovancovi PVK Vrútky v našej čiapočke Pavlovi Tabačárovi, ktorý dal 5 gólov, pridal sa Dani Bačo, ktorý skóroval štyri razy. Dva góly dal Tomáš Zolovčík a po jednom presnom zásahu pridali Erik Miško a Miroslav Grutka.

  ŠK Hornets Košice vs KVP Kúpele Piešťany 13:9 ( 3:1, 4:2, 3:3, 3:3 )

  Prvú časť hry vyhrali naši sršni o dva góly 3:1, keď na úvodný gól Tabačára dokázal odpovedať súper vyrovnávajúcim presným zásahom na 1:1, ale Grutka a znova Tabačár poslali náš tím do vedenia po prvom dejstve na 3:1. V druhej osemminútovke Tabačár a Miško zvýšili naše vedenie už na 5:1. Hosťom sa podarilo po dvoch góloch znížiť stav na 5:3, ale to, že sme išli na polčas do vedenia o štyri góly 7:3 zariadili Tabačár a Zolovčík. Ako v tretej, tak aj vo štvrtej štvrtine padli po tri góly na oboch stranách, znova po dvoch góloch hráčov Piešťan to bolo 7:5, no trojgólovou šnúrou zverencov trénera Karola Bača mladšieho - D.Bača, Tabačára a Zolovčíka svietilo na svetelnej tabuli už 10:5. 31 sekúnd pred koncom uspel náš súper premeneným pokutovým hodom na 10:6. V posledných ôsmich minútach na siedmy gól v našej sieti reagoval presilovkovým gólom Dani Bačo na 11:7 a ten istý hráč premenil pokutový hod a bolo to už 12:7. Niečo viac ako štyri minúty pred koncom Dani Bačo znova premenil pokutový hod a viedli sme 13:8. Záverečných 30 sekúnd pred koncom duelu ešte hostia deviatym gólom korigovali stav na konečných 13:9.

  Zostava ŠK Hornets Košice:

  1 Rajdoš, 2 Binar, 3 M.Kleščinský, 4 D.KLeščinský, 5 Miško, 6 T.Bačo, 7 Kopolovets, 8 D.Bačo, 9 Grutka, 10 Tabačár, 11 Schubert, 12 Zolovčík, 13 Balogh, 14 Bártfay

  V nedeľnom zápase v Extralige mužov prehrali naši sršni s vicemajstrom z Bratislavy o sedem gólov 8:15!


  ŠK Hornets Košice vs Slávia UK Bratislava 8:15 ( 3:1, 2:5, 2:6, 1:3 )

  Góly: D.Bačo a Zolovčík po 2, M.Kleščinský, T.Bačo, Tabačár a Schubert po 1

  Do nedeľného duelu 6.kola Extraligy mužov vstúpili naši chlapci veľmi dobre a po góle T.Bača vyhrávali 1:0.Slávia vyrovnala na 1:1, ale v presilovke sa presadil M.Kleščinský a sršni viedli 2:1. Do konca prvej štvrtiny náš tretí gól dal Zolovčík a po prvých ôsmich minútach sme vyhrávali 3:1. Hosťom sa v druhej štvrtine podarilo vyrovnať na 3:3, Dani Bačo z pokutového hodu poslal ŠK Hornets do vedenia na 4:3, no Slávia vyrovnala na 4:4. Dani Bačo poldruha minúty pred koncom pridal náš piaty gól na 5:4, ale polčas vyhrala Slávia 6:5, keď v zostávajúcich 49 sekundách dala dva góly po sebe. V tretej osemminútovke vicemajster dal 5 gólov po sebe a z nášho hendikepu 5:6 to už bolo 5:11 a bolo po zápase. V zostávajúcom priebehu dal náš šiesty gól Zolovčík - 6:11 a v presilovke upravil na 7:12 Tabačár. Posledná štvrtina priniesla našim farbám len jeden gól a to keď na 8:14 znížil Schubert. V samom závere ešte Slávia pridala jeden gól a nakoniec uspela v Košiciach 15:8.

  Zostava ŠK Hornets Košice:

  1 Rajdoš, 2 Binar, 3 M.Kleščinský, 4 D.KLeščinský, 5 Miško, 6 T.Bačo, 7 Kopolovets, 8 D.Bačo, 10 Tabačár, 11 Schubert, 12 Zolovčík, 13 Balogh, 14 Bártfay
  Dohrávka 1.kola Extraligy vodných pólistov medzi KVP Nováky a ŠK Hornets Košice je na programe už túto sobotu od 11-tej hodiny v NCVP v Novákoch, kde následne v podvečernom termíne odohráme ďalší zápas, ale domácim tímom budú naši sršni!


  Zoznam článkov

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri