Najbližší zápas: ŠKP Modrí Draci vs ŠK HORNETS

 •  
 •  
 • Naši starší žiaci v Prešove s dvoma výhrami a jednou remízou!

  V bazéne prešovskej univerzity bol počas piatka a soboty na programe prvý turnaj oblastnej súťaže skupiny Východ starších žiakov v novej sezóne. Tí pod trénerským vedením T.Eschwiga-Hajtsa nastúpili postupne v piatok večer proti ČH Košice, s ktorou remizovali 10:10, v sobotu porazili tesne domácu Sláviu PU Prešov 7:6 a ŠKP Modrí Draci Košice 9:6. Na konte tak po prvom turnaji majú mladí sršni dve výhry a jednu remízu.

  Mladí košickí sršni remizovali v derby s ČH Košice 10:10, keď po prvej štvrtine bol stav nerozhodný 3:3. Sršni boli vždy o krôčik vpredu ale ČH dokázala vždy výsledok dorovnať. V druhej štvrtine zverenci Milana Cipova išli po prvý raz do vedenia ale Hornets po troch presných zásahoch vyhrávali už 6:4. Súper odpovedal dvoma gólmi po sebe a tak bol polčas remízový 6:6. Maximále vyrovnaný duel medzi týmito súpermi v Prešove dnes večer pokračoval aj ďalej a opakoval sa scénar z prvej časti, keď išli sršni pod vedením trénera T.Eschwiga-Hajtsa do vedenia a na ich góly ČH dokázala reagovať ako na 7:6, tak aj na 8:7 a pred poslednou štvrtinou bol stav zasa remízový 8:8. V poslednom dejstve sa do dvojgólového vedenia dostala ČH na 10:8, no Hornets najprv znížili a tri sekundy pred koncom o remíze 10:10 rozhodol Smarža.

  ŠK Hornets Košice vs ČH Košice 10:10 ( 3:3, 3:3, 2:2, 2:2 )

  Góly: Legerski 4, Baltes 3, Gajdoš 2, Smarža - Sidol 3, Sirotňák a R.Remiáš po 2, M.Remiáš, Cipov a Hindoš po 1


  Po úvodnej remíze 10:10 s ČH Košice v bazéne prešovskej univerzity dnes naši starší žiaci v prvom kole oblastnej súťaže skupiny Východ vyhrali nad domácou Sláviou PU o gól 7:6. Prvú štvrtinu po góloch Dvorového a Smaržu sme zvládli skvele a vyhrali sme ju 2:0. V druhej časti sa nám však prestalo dariť a po troch Slávie sme polčas prehrali tesne o gól 2:3. Legerski a Smarža v treťom dejstve otočili stav na 4:3 pre našich sršňov. Hralo sa hore dole a dva góly v našej sieti znamenali, že zverenci T.Eschwiga-Hajtsa prehrávali 4:5, Dvorový vyrovnával do konca tretej osemminútovky na 5:5. V poslednej štvrtine dala Slávia gól z pokutového hodu a dostala sa zasa do vedenia, my sme však zabojovali a Fabišík vyrovnal na 6:6. Podobne ako včera, aj dnes sa nám podarilo skórovať tri sekundy pred koncom stretnutia. O víťazný gól na 7:6 sa postaral Sandor a rozhodol o našej tesnej výhre.

  ŠK HORNETS KOŠICE vs Slávia PU Prešov 7:6 (2:0, 0:3, 3:2, 2:1 )
  Góly: Smarža a Dvorový po 2, Sandor, Legerski a Fabišík po 1

  V poslednom zápase naše mladé nádeje porazili v košickom derby ŠKP Modrí Draci o tri góly 9:6, keď po prvom polčase bol stav vyrovnaný 3:3, v tretej štvrtine sa podarilo našim chlapcom dať tri góly po sebe a pred záverom vyhrávali 6:3. V posledných ôsmich minútach oba tímy dali po tri góly, mladí sršni viedli už 8:3, nakoniec súpera zdolali 9:6.

  ŠKP Modrí Draci Košice vs ŠK Hornets Košice 6:9 ( 2:2, 1:1, 0:3, 3:3 )

  Góly: Legerski a Fabišík po 3, Smarža 2, Gajdoš 1


  Zoznam článkov

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri