Najbližší zápas: ŠKP Modrí Draci vs ŠK HORNETS

 •  
 •  
 • Naši sršni v Extralige mužov v Novákoch s dvoma prehrami

  Tabuľka po polovici základnej časti Extraligy mužov bola po sobotnom predpoludňajšom dohrávanom zápase 1.kola už kompletná. Zverenci trénera Karola Bača mladšieho nastúpili v NCVP v Novákoch proti domácemu KVP Nováky. Lepšie zápas začal KVP, ktorý prvú štvrtinu vyhral 4:1. Naši chlapci dali prvý gól za stavu 2:0, keď sa v presilovke presadil gólovo Dani Bačo. Ten v tomto zápase dal 6 gólov! V druhej štvrtine naši sršni dostali štyri góly a polčas KVP vyhral 8:1. V tretej osemminútovke padli po dva góly na oboch stranách, súper už vyhrával 10:1, keď na to reagoval Dani Bačo dvoma gólmi po sebe a znížil na 10:3. Najviac gólov padlo v posledných ôsmich minútach a to šesť. Na 11-ty gól reagoval troma presnými zásahmi Dani Bačo a upravil na 11:6 a 63 sekúnd pred koncom Tabačár znížil na konečných 12:7.


  KVP Nováky vs ŠK HORNETS KOŠICE 12:7 ( 4:1, 4:0, 2:2, 2:4 )

  Góly: Dani Bačo 6, Tabačár 1

  Zostava:


  1 Rajdoš, 2 Binar, 3 Kleščinský, 4 Schubert, 5 Miško, 6 T.Bačo, 7 Kopolovets, 8 D.Bačo, 10 Tabačár, 12 Zolovčík, 13 Balogh

  V druhom zápase v Extralige mužov naši sršni v sobotu popoludní v nováckom NCVP v zápase 7.kola prehrali s KVP Nováky o osem gólov 9:17. Strelecky sa znova darilo Danimu Bačovi, ktorý dal 4 góly, Kleščinský a Zolovčík dali po dva góly a jeden pridal Miško. V prvých troch štvrtinách sme od úradujúceho majstra dostali po päť gólov keďže naši strelci skórovali 5x, tak pred záverom to bolo o desať gólov 5:15. Poslednú švrtinu naši chlapci vyhrali 4:2 a súperovi tak podľahli o 8 gólov 9:17. Po šiestich odohratých dueloch máme na konte jednu výhru a päť prehier a priebežne nám patrí piata extraligová priečka. Tento zápas sme odohrali v rovnakej zostave v akej sme nastúpili v sobotu predpoludním.


  ŠK HORNETS KOŠICE vs KVP Nováky 9:17 ( 1:5, 2:5, 2:5, 4:2 )

  Góly: Dani Bačo 4, Kleščinský a Zolovčík po 2, Miško 1


  Zoznam článkov

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri