Najbližší zápas: ŠK HORNETS vs KVP Nováky

 •  
 •  
 • Na pár slov s Martinom Binarom

  Dnes na pár minút s Martinom Binarom

  ????Pred pár dňami sme tu mali Svetový deň kníh, marec sa niesol v znamení kníh, aký máš ty ku knihám vzťah ?

  ????‍♂️Popravde ani veľmi nečítam. Nemám k tomu taký vzťah. To sa odzrkadľuje aj na ostatných veciach, keďže veľmi nemám rád dlhé texty ale skôr radšej niečo praktizovať. Skôr uprednostním dobrý film, seriál či dokument. Keďže ma veľmi zaujíma vesmír, tak rozmýšľam, že si kúpim knihu od Stephena Hawkinga "Stručná história času.

  ????Ako sa v týchto dňoch máš?

  ????‍♂️Čo sa týka fyzickej stránky, tak sa snažím udržiavať v kondícii. Keď mám čas, chodím hlavne behávať. Zároveň som sa prihlásil ešte minulý rok na celý maratón, čiže nejaká motivácia trénovať naviac tu isto je.

  ????Ako si reagoval na nedávno odpískaný koniec sezóny?

  ????‍♂️Mrzí ma to, keďže sme mali veľmi dobre rozbehnutú sezónu. Bolo vidieť na všetkých, že robia všetko pre to, aby sme mali čo najlepšie výsledky a myslim si, že každý z nás chcel vyhrať titul. Každopádne, zdravie máme len jedno a dalo sa viac - menej očakávať, že sa sezóna nedohrá.

  ????Do akej miery ti chyba tréningové tempo?

  ????‍♂️Určite, do istej miery áno. Tréningové tempo bolo veľmi vysoké tak, ako sa to pred play-off patrí. Každí sme chceli dať zo seba čo najviac. Najviac zo všetkého mi chýba partia. Na tréningu sme dokázali jeden druhého navzájom potiahnuť. Chýba mi to, najmä keď si idem sám zabehať. Každopádne sa snažím hľadať nejakého spolubežca.

  ????Ako budeš tráviť ďalšie dni a leto ?

  ????‍♂️Teraz svoj relatívne všetok čas venujem škole a mojej priateľke. V škole sa nám blíži skúškové obdobie, čiže učenia mám viac než dosť. Priateľke sa snažím venovať viac času, keďže za normálnych okolností by sme na seba nemali až toľko času. Keď sa mi podarí dokončiť ročník, tak čas voľna v škole vymením za robotu elektrikára, predsa, každý potrebujeme z niečoho vyžiť. Je to ťažké a vždy aj bolo a aj bude skĺbiť v jedno - prácu/školu, priateľku aj šport a ešte niečo málo k tomu, aby človek mal aj nejaký čas sam pre seba, ale všetko sa dá zvládnuť. Do leta je ešte veľa času, uvidíme ako sa bude celá situácia vyvíjať. Zdravie pre mňa vždy bolo prvoradé. Zároveň verím, že sa všetko vráti do normálu čím skôr.


  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri