Najbližší zápas: Slávia UK Bratislava vs ŠK HORNETS

•
  •
  • Mladší žiaci ŠK Hornets Košice vstúpili do Národnej ligy s troma výhrami

V prvom zápase úvodného turnaja mladších žiakov v Národnej lige v piatok v nováckom NCVP prehrala naša mládež so šamorínskym XBS water polo 4:7, keď všetky štyri naše góly dal Schubert v poslednej štvrtine, do ktorej sme vstupovali za stavu 0:7.Popoludní sme si chuť napravili a PIRANU z Topoľčian sme porazili 7:2, keď strelecky sa pre zmenu darilo Leskovjanskému, autorovi štyroch presných zásahov. V sobotnom košickom derby naši mladší žiaci porazili ČH Košice 3:2 gólom 5 sekúnd pred koncom stretnutia, ktorý dal Schubert. Vo štvrtom zápase nám, žiaľ, ruže nekvitli a domácemu KVP Nováky sme podľahli o 6 gólov 8:14, keď nám ušla posledná štvrtina, v ktorej nám súper dal 5 gólov a nám sa nepodarilo skórovať ani raz. V poslednom nedeľnom stretnutí sa nám podarilo vyhrať nad prešovskou Sláviou PU tesne 3:2, keď sme síce dva razy prehrávali, ale nakoniec sme pre naše farby vybojovali víťazstvo gólom Schuberta 56 sekúnd pred koncom zápasu.