•
  •
  • Mladí sršni v Národnej lige znova s dvoma výhrami a jednou prehrou

Naši sršni v Novákoch porazili na treťom turnaji v Národnej lige juniorov v prvom sobotnom stretnutí KVP Kúpele Piešťany hladko 10:2. Prvé dve štvrtiny vyhrali zverenci Karola Bača mladšieho zhodne 3:1, v treťom dejstve si strelci na oboch stranách oddýchli a nepadol ani jeden gól, no v poslednej časti hry ŠK Hornets uspel gólovo 4x a tak tento zápas zvládol v pohode 10:2.

ŠK HORNETS KOŠICE vs KVP Kúpele Piešťany 10:2 ( 3:1, 3:1, 0:0, 4:0 )

Góly: Bačo 3, Adamec a Matejka po 2, D.Kleščinský, Miško a Bártfay po 1

V ďalšom zápase v derby sme nastúpili v sobotu večer proti ŠKP Modrí Draci Košice a aj keď sme zle začali a prehrávali sme už 0:4 v prvej štvrtine a v druhej 1:5, troma gólmi po sebe sme sa na polčas dotiahli na súpera na 4:5. Druhý polčas naši sršni ovládli dokonale! V treťom dejstve ešte prehrávali 4:6, no znova troma gólmi po sebe otočili stav na 7:6 vo svoj prospech. V posledných ôsmich minútach skórovali zverenci Karola Bača mladšieho 5x a nakoniec súpera porazili 12:8.

ŠK HORNETS KOŠICE vs ŠKP Modrí Draci Košice 12:8 ( 1:4, 3:1, 3:1, 5:2 )

Góly: Tabačár 4, Adamec, Bačo a Bártfay po 2, Matejka a Zolovčík po 1

Po dvoch výhrach nad KVP Kúpele Piešťany a ŠKP Modrí Draci Košice naši juniori nastúpili v nedeľu predpoludním do tretieho stretnutia proti domácemu KVP Nováky. Na prvých dvoch turnajoch sa nám proti tomuto súperovi nedarilo a žiaľ, nedarilo sa nám ani včera. Domácim vodným pólistom sme podľahli o tri góly 7:10. Tento duel sme začali zle a prvú štvrtinu sme prehrali 0:4. V druhom dejstve po dvoch góloch Adamca sa nám podarilo znížiť na 2:4, po prvom polčase sme prehrávali 3:5, keď náš tretí gól dal Tabačár. V tretej osemminútovke zverenci trénera Karola Bača mladšieho dostali tri góly po sebe a už to bolo z pohľadu našich sršňov 3:8. Záver patril sršňom keď sa presadil gólovo D.Kleščinský a Bačo a pred poslednou štvrtinou to bolo len o tri góly 5:8. Na začiatku posledného dejstva sme inkasovali deviaty gól na 5:9, naň dokázali odpovedať z penalty Adamec a v presilovke Tabačár, ktorí znížili na 7:9, no sedem sekúnd pred koncom sme dostali desiaty gól a nakoniec sme Novákom podľahli 7:10.

KVP Nováky vs ŠK HORNETS KOŠICE 10:7 ( 4:0, 1:3, 3:2, 2:2 )

Góly: Adamec 3, Tabačár 2, D.Kleščinský a Bačo po 1