•  
 •  
 • Mladí sršni v kategórii U11 na MSR vo Vrútkach na 7.mieste

  Majstrovstvá Slovenska kategórie U11 sa konali od štvrtka do nedele na letnom kúpalisku vo Vrútkach a zúčastnilo sa ich celkovo osem tímov, medzi ktorými nechýbali ani naši sršni vedení trénerskou dvojicou T.Eschwig-Hajts a Matej Kleščinský. Turnaj sa hral systémom každý s každým a pre prvú trojicu boli pripravené medaile a poháre. Náš výber nakoniec obsadil celkové 7.miesto, ale získal mnoho skúseností do ďalších turnajov. Pozrite sa ako sa nám na MSR darilo.

  V prvom zápase na majstrovstvách Slovenska kategórie U11 na letnom kúpalisku vo Vrútkach remizovali naše mladé nádeje so Sláviou PU Prešov 4:4. Tri góly v čiapočke ŠK Hornets Košice dal Franco Schubert a jeden gól pridal Adam Leskovjanký. Po troch štvrtinách súper viedol už 4:1, ale húževnatí sršni zapli na vyšší prevodový stupeň a troma gólmi v závere nakoniec vyrovnali stav a zo stretnutia si berú cenný jeden bodík.


  Slávia PU Prešov vs ŠK HORNETS KOŠICE 4:4 ( 0:0, 2:0, 2:1, 0:3 )

  V druhom zápase sa našim mladým sršňom proti KVP Nováky nevydaril. Proti tomuto súperovi sme ťahali za kratší koniec s výsledkom 2:9, keď po prvej štvrtine sme prehrávali 0:2, polčas sme prehrali 0:8. V treťom dejstve sme sa gólovo presadili zásluhou Leskovjanského a ten istý hráč pridal v poslednej štvrtine aj náš druhý gól. Po prvom dni sme mali na konte jednu remízu a jednu prehru.

  KVP Nováky vs ŠK Hornets Košice 9:2 ( 2:0, 6:0, 0:1, 1:1 )

  Góly: Leskovjanský 2

  Na letnom kúpalisku vo Vrútkach v piatok naša U11-tka prehrala s XBS waterpolo Šamorín o tri góly 4:7 keď po prvej časti sme vyhrávali 1:0 po góle Schuberta. V druhej časti súper dvoma gólmi po sebe otočil skóre pre seba na 2:1. V tretej časti padlo 5 gólov, naša mládež po góle Leskovjanského vyrovnala na 2:2. Potom sme síce prehrávali 2:3 ale dva razy po sebe Leskovjanský poslal sršňov do vedenia na 4:3. Šamorín do konca tretieho dejstva vyrovnal na 4:4. Žiaľ, posledná štvrtina nám nevyšla, v nej sme dostali tri góly, navyše pokutový hod nepremenil Schubert a krátko na to sa zranil a nevedel dohrať zápas. Keďže sme zostali bez obrancu, dostali sme spomínané tri góly a nakoniec sme prehrali 4:7.

  ŠK HORNETS KOŠICE vs XBS waterpolo Šamorín 4:7 ( 1:0, 0:2, 3:2, 0:3 )

  Góly: Leskovjanský 3, Schubert 1

  Našim sršňom U11 sa v piatok na letnom kúpalisku vo Vrútkach nedarilo ani v zápase proti topoľčianskej Pirani a súperovi sme podľahli o 6 gólov 2:8 , keď naše góly dali Leskovjanský a Schubert. Prvú štvrtinu vyhrala Pirana 3:0, prvý raz sme sa gólovo presadili za nepriaznivého stavu 0:5 Schubertom. Po troch častiach súper vyhrával 6:1, druhý gól sme dali 36 sekúnd pred koncom zápasu a úspešným strelcom bol Leskovjanský. Zo štyroch zápasov mali naši sršni na konte jednu remízu a tri prehry.

  Pirana SC Topoľčany vs ŠK HORNETS KOŠICE 8:2 ( 3:0, 2:1, 1:0, 2:1 )

  V sobotu ráno našim mladým vodným pólistom zápas na majstrovstvách Slovenska nevyšiel a domácemu PVK Vrútky sme podľahli 1:10, keď náš jediný gól dal Schubert.

  ŠK HORNETS KOŠICE vs PVK Vrútky 1:10 ( 0:0, 1:3, 0:3, 0:4 )

  Popoludní sa našim mladým hráčom darilo viac, KVP Kúpele Piešťany sme porazili o šesť gólov 8:2, keď po prvom polčase sme prehrávali futbalovo 0:1. Druhý polčas nám vyšiel dokonale, v tretej štvrtine sa nám troma gólmi po sebe podarilo výsledok otočiť po troch góloch Schuberta, pričom dva dal z pokutových hodov. Posledná štvrtina vypálila na výbornú, dali sme súperovi päť gólov a nakoniec sme duel ovládli 8:2. Schubert dal v tomto stretnutí 5 gólov.

  KVP Kúpele Piešťany vs ŠK HORNETS KOŠICE 2:8 ( 0:0, 1:0, 0:3, 1:5 )

  Góly: Schubert 5, Farkaš, Leskovjanský a Homolya po 1

  Naši mladí vodní pólisti U11 v nedeľnom poslednom zápase majstrovstiev Slovenska prehrali s bratislavskou Sláviou UK na letnom kúpalisku vo Vrútkach 4:8. O všetkom sa rozhodlo už v prvej štvrtine, ktorú mladí sršni prehrali 1:4 a v polčase ťahali za kratší koniec 2:6. V tretej a štvrtej štvrtine padlo zhodne po jednom góle na oboch stranách a tak sme Slávii UK nakoniec podľahli o štyri góly a obsadili sme celkové 7.miesto.


  ŠK HORNETS KOŠICE vs Slávia UK Bratislava 4:8 ( 1:4, 1:2, 1:1, 1:1 )

  Góly: Leskovjanský a Schubert po 2

  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri