•  
 •  
 • Mladí sršni ŠK Hornets Košice na druhom turnaji oblastnej súťaže skupiny Východ s jednou výhrou a dvoma remízami a postupom ďalej!

  Naši starší žiaci s fantastickými výsledkami na druhom turnaji oblastnej súťaže skupiny Východ!


  V prvom sobotnom stretnutí na košickej krytej plavárni dnes naši mladí sršni remizovali s prešovskou Sláviou PU 7:7 a ďalšieho súpera deklasovali dokonca na nulu, keď ŠKP Modrí Draci Košice porazili hladko 18:0. V nedeľu na ich konto pribudla ďalšia remíza, tentoraz s ČH Košice 9:9.

  V prvom zápase sme proti prešovskej Slávii vyhrávali už 3:0, súperovi sa však podarilo do konca prvej štvrtiny znížiť na rozdiel jedného gólu - 3:2. V druhej štvrtine po góle Legerskeho sme vyhrávali 4:2, ale Prešovčania dvoma gólmi vyrovnali na polčasový stav 4:4. V treťom dejstve sa dokonca dostali dva razy do vedenia. Najprv na 5:4 a následne po vyrovnávajúcom góle Gajdoša aj na 6:5. V poslednej časti hry Legerski vyrovnal na 6:6 a následne Baltes pridal náš siedmy gól, ale remízu 7:7 zariadila Slávia 26 sekúnd pred koncom.

  Slávia PU Prešov vs ŠK Hornets Košice 7:7 ( 2:3, 2:1, 2:1, 1:2 )

  Góly: Legerski 3, Gajdoš 2, Dvorovy a Baltes po 1

  ŠK Hornets Košice vs ŠKP Modrí Draci Košice 18:0 ( 6:0, 4:0, 3:0, 5:0 )

  Góly: Sandor 5, Fabišík 4, Legerski 3, Milistenfer 2, Čepke, Babinec, Gajdoš a Rechka po 1

  V poslednom nedeľnom zápase naši sršni nastúpili proti ČH Košice a v tomto stretnutí sme víťaza nespoznali, nakoľko podobne ako s prešovskou Sláviou, aj s týmto súperom sme sa rozišli zmierlivo po výsledku 9:9. Po prvej štvrtine sme výhravali 1:0 po góle Fabišíka, v druhej časti strelci pridali ,,do kroku " a výsledkom bolo šesť gólov. Túto časť však vyhral náš súper 4:2. Po góle Dvorového sme ešte viedli 2:1, potom ČH dala dva góly a viedla 3:2. Našim mladým vodným pólistom sa podarilo vyrovnať po góle Gajdoša, ale po polčase predsa len vyhrávali Cipovci, keď nám dali gól 17 sekúnd pred koncom. Po dvoch góloch v tretej štvrtine už ČH viedla o tri presné zásahy a to 6:3, ale aj 7:4, pričom náš štvrtý gól dal Smarža a 63 sekúnd pred koncom upravil na 7:5 Gajdoš. V posledných ôsmich minútach padlo spolu šesť gólov, ale tentoraz zabrali naši chlapci, ktorý štvrtinu vyhrali 4:2. Na 7:6 znížil Sandor, Smarža premenil pokutový hod a znižoval na 8:7, súper v presilovke ešte dal deviaty gól a vyhrával 9:7. Záver však vyšiel dokonale zverencom trénera T.Eschwiga-Hajtsa, ktorí príkladne zabojovali, 35 sekúnd pred záverom Dvorový z pokutového hodu upravil na 9:8 a s klaksónom o konečnej remíze 9:9 rozhodol Fabišík.

  ČH Košice vs ŠK HORNETS KOŠICE 9:9 ( 0:1, 4:2, 3:2, 2:4 )

  Góly: Smarža, Dvorový, Fabišík a Gajdoš po 2, Sandor 1


  Zoznam článkov

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri