•
  •
  • Mladé vodnopólové nádeje ŠK Hornets Košice na druhom mieste na Zimných MSR vo vodnom póle

Veľkú radosť nám urobili naše vodnopólové nádeje v Prešove na Zimných MSR kategórie 11 ročných keď v prvom zápase porazili domácu Sláviu PU Prešov 11:5. Prvú štvrtinu síce prehrali 1:3, no do polčasu zabrali a vyrovnali stav na 4:4. Dianie v druhom polčase ovládli, keď v tretej štvrtine skórovali dva razy a v poslednej dokonca 5x a tak sa pod vedením trénera Miroslava Fabiána tešia z peknej výhry.

ŠK HORNETS KOŠICE vs Slávia PU Prešov 11:5 ( 1:3, 3:1, 2:0, 5:1 )

Góly: Turský a Sirotňák po 4, Piskura 3

Darilo sa nám aj v druhom zápase, v ktorom sme nastúpili proti PVK Vrútky a súpera sme porazili o osem gólov 12:4. V tomto meraní síl sme neprehrávali ani raz, každú štvrtinu sme vyhrali a nakoniec celkové skóre narástlo v náš prospech o osem gólov. Podobne ako v prvom zápase, tak aj teraz sa o naše gólové zápisy postarala trojica Turský-Sirotňák- Piskura ale výborne zasa zahral celý tím.

ŠK HORNETS KOŠICE vs PVK Vrútky 12:4 ( 2:1, 3:1, 2:0, 5:2 )

Góly: Turský 6, Sirotňák a Piskura po 3

V záverečnom treťom zápase v Prešove v bazéne prešovskej univerzity na Zimných MSR kategórie 11-ročných v bitke o celkového víťaza nastúpili zverenci Miroslava Fabiána proti KVP Kúpele Piešťany. Úvod nám vyšiel perfektne a prvú časť sme vyhrali 3:1, súper však v druhej štvrtine vyrovnal na 3:3 a pridal štvrtý gól, po ktorom vyhral prvý polčas 4:3. Po góle Sirotňáka sa nám podarilo vyrovnať na 4:4, lenže následne sme dostali tri góly po sebe a po troch dejstvách bol stav 7:4 pre Piešťany. V závere padli dva góly na oboch stranách a tak sa z výhry 9:6 a celkového turnajového víťazstva tešil náš súper, ktorému gratulujeme a našim mladým bojovníkom ďakujeme za skvele odplávaný a odjazdený turnaj, na ktorom neponechali nič na náhodu a bojovali o každú piaď v bazéne. Decká, ste skvelé a blahoželáme k strieborným medailám. Sme na vás pyšní!

KVP Kúpele Piešťany vs ŠK HORNETS KOŠICE 9:6 ( 1:3, 3:0, 3:1, 2:2 )

Góly: Sirotňák 3, Turský 2, Fetyko 1