Najbližší zápas: ŠK Olympia Košice vs ŠK HORNETS

 •  
 •  
 • Deň Matiek s našimi sršňami

  Dnešnému dňu dominuje nádherný sviatok, je DEŇ MATIEK. Našim mamičkám sme už dnes poslali jeden krásny pozdrav a teraz už nechajme hovoriť našich sršňov. Opýtali sme sa ich, čo pre nich znamená mama ?

  Miroslav Grutka

  Mama? Najdôležitejšia žena v mojom živote a najväčší fanúšik!

  Ladislav Vidumanský ml.

  Mamka pre mňa znamená osobu, ktorej vďačím za život a je to najdôležitejší človek na celom svete. Je to osoba, ktorá pri mne stojí vo všetkom, vždy rada pomôže a poradí. Je veľkou oporou po celý môj život, vo všetkých veciach. Mamka je pre mňa ten najvzácnejší dar a Tá, ktorú mám najviac rad z celého srdca.

  Samuel Baran

  Mama pre mňa znamená všetko. Dala mi život, starala sa a stara sa o mňa a som veľmi rád, že ju mám a vážim si ju. Ďakujem jej za všetko a tento deň oslávime asi ako kazdý. Kúpim jej čokoládu, alebo kvety a poviem jej, že ju ľúbim.

  Miroslav Mikloda

  Mama je pre mňa to najdôležitejšie a najlepšie stvorenie, ktoré možem v živote pri sebe mať. V mladosti a v puberte si to neuvedomujeme, no časom, keď dospejeme, si to začneme uvedomovať a vážiť si viac a viac. Ja som moju zobral na krátku prechádzku do Tatier ako malý preddarček a na nedeľu mám tiež prichystanú malú drobnosť.

  Martin Binar

  Mama pre mňa znamená veľa. Lásku, pochopenie a dar. Vždy sa mi snaží pomôcť v mojich ťažkých časoch a vždy stojí pri mne. Mama, spolu s otcom a frajerkou sú moji najväčší fanúšikovia. Hlavne mama. Tu som vždy počul, keď ma povzbudzovala počas zápasu. Určite mamine kúpim kvietok a čokoládu, keď sa mi podarí vstať skôr ako jej, tak jej pripravím nejaké dobré raňajky.

  Tomáš Zolovčík

  Mama je moje všetko a je to hlavne môj najväčší fanúšik a stále ma podporuje!

  Martin Laciak

  Moja mama pre mňa znamená veľa, asi ako pre každého. Mám s ňou veľmi dobrý vzťah, viem sa s ňou porozprávať, vždy mi navarí nejaké tie dobroty, takisto ako aj otec starajú sa o mňa a som za nich rád. Tento sviatok oslávime ako každý rok, pôjdeme s bratom mamine kúpiť nejaký ten kvietok a budeme spolu v kruhu rodiny.

  Mamičky, ďakujeme a prajeme krásny deň:)


  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri