Najbližší zápas: ŠKP Modrí Draci vs ŠK HORNETS

 •  
 •  
 • Čo máš nové, Branislav Balogh ?

  Dnes príjemný víkendový čas trávime s Branislavom Baloghom

  ????Braňo, ako oddychuješ, relaxuješ, čo nejaké knihy, či literatúra?

  ✌️Úprimne ja knihy veľmi nečítam. Momentálne však čítam rôzne skriptá a povinnú literatúru pretože sa blíži skúškové obdobie. Inak čítam skôr veci na internete, či už internetové noviny alebo rôzne športové články.

  ????Ako sa v týchto dňoch udržiavaš v kondičke?

  ✌️Čo sa týka športovej stránky, snažím sa udržiavať v kondícii. Veľmi rád chodím na bicykel a taktiež na turistiku. Na druhej strane, snažím sa dodržiavať všetky opatrenia, nosiť rúško a vyhýbať sa miestam s väčšou koncentráciou ľudí.

  ???? Ešte stále rezonuje u nás predčasné ukončenie sezóny, ktorú sme mali perfektne rozbehnutú. Mnohí tvrdia, že to bol správny krok. Čo na to vravíš s odstupom pár dní ty?

  ✌️Je to veľká škoda, keďže sme mali tak dobre rozbehnutú sezónu, no bohužiaľ, nič sa nedá robiť. Nie sme jediní, komu sa takto skončila sezóna. Ja by som uvítal aj nejakú „letnú ligu“ vonku na kúpaliskách, predsa len by to bolo zaujímavejšie ako obyčajná nudná letná príprava. Ale to už záleží na rozhodnutí kompetentných.

  ????Mnohým hráčom chýba atmosféra tréningov, zápasov, každý deň čakáme na to, kedy sa pôjde do bazénov. Chýba to aj tebe?

  ✌️Dosť mi to chýba, pretože sa blížilo play-off a tak tréningové tempo bolo vysoké, koniec - koncov tak, ako sa pred vyvrcholením sezóny patrí. O to ťažšie sa bude dostávať naspäť do tempa. Celkom mi už aj chýbajú všeobecne neobľúbené plavecké tréningy. Samozrejme, a to nie je nejaké klišé, najviac mi chýba partia, pretože na tréningoch býva dobrá nálada a potom aj ten tréning ľahšie prebieha.

  ????Ako bude leto vyzerať u teba?

  ✌️V najbližších dňoch sa budem hlavne sústreďovať na školské povinnosti a to zápočty a neskôr aj na skúšky. Medzitým si určite pozriem nejaký seriál, momentálne ma dosť uchvátil dokument o Michaelovi Jordanovi : „The last dance“. Určite ho odporúčam všetkým športovcom, ale aj ostatným. Aby som sa však nezbláznil doma, tak určite pôjdem niekam do prírody, buď na bicykel, alebo na nejakú turistiku. Čo sa týka leta, ak to bude možné, určite rád navštívim naše ČHčko a taktiež by som rád cestoval, no to všetko závisí ešte od rozhodnutia odborníkov.


  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri