Najbližší zápas: ŠK HORNETS vs KVP Nováky

 •  
 •  
 • Ako sa dnes má brankár Martin Laciak?

  Dnes na pár minút s našou brankárskou jednotkou Martinom Laciakom aj o tom ako sa má a čo robí ?

  ????Dnes je Svetový deň kníh, čo číta gólman Martin Laciak ?

  ????‍♂️,, Ja veľmi knihy nečítam, skôr si pozriem nejaký dobrý film, alebo seriál, ale niekedy som zvykol čítať športové biografie. Naposledy som čítal knihu Mariána Gáborika a bolo to celkom zaujímavé čítanie. Je to jeden z najlepších hokejistov na Slovensku, tak ma to zaujalo a chcel som si prečítať jeho knihu. V nej je celý priebeh jeho kariéry, odkedy začal hrať hokej, až po víťazstvo vo finále o Stanley Cup. Čo je zaujímavé, celú knihu pomáhal napísať jeho otec ktorý si veľa jeho úspechov aj neúspechov zapisoval do zápiskov a čakal už len na ten správny moment kedy to bude môcť vydať a ten prišiel po vyhratom Stanley cupe."

  ????Ako sa dnes máš ?

  ????‍♂️,, Po športovej stranke to nie je veľmi dobré, pretože nám zrušili veľmi dobre rozbehnutú sezónu, ale snažím sa držať v kondícii. Chodievam behať, alebo na bicykel a takisto doma cvičím, ale predsa to nenahradí bazén, alebo posilňovňu. Na druhej strane treba rešpektovať nariadenia, aby sa život postupne vracal do normálu."

  ????Ako si reagoval na nedávno odpískaný koniec sezóny?

  ????‍♂️,, Popravde som to čakal, pretože viac - menej všetky športy ukončili sezónu predčasne, ale trošku a v kútiku duše som dúfal, žeby sme si ešte mohli niekedy v júni zahrať - aspoň to playoff. Bohužiaľ, škoda pre nás, pretože sme fakt makali na tréningoch, čo ukazovali aj samotné výsledky, ale treba sa s tým zmieriť a dúfam, že táto situácia čím skôr prejde."

  ????Do akej miery ti chýba tréningové a zápasové tempo ?

  ????‍♂️,,Chýba mi to dosť, pretože blížilo sa play-off - najočakávanejšia časť súťaže, na ktorú sme sa všetci veľmi tešili. Sme dobrá partia, takže určite to veľmi chýba. Na tréningu sme sa stretli, dobre si spoločne zatrénovali, teraz musí každý z nás trénovať individuálne."

  ????Ako bude Martin Laciak tráviť ďalšie dni a leto ?

  ????‍♂️,, Takisto ako aj doteraz, pôjdem si zabehať, alebo zabicyklovať niekde do prírody, lebo nedá sa byť len doma. Leto bude veľmi zvláštne, neviem či budú vôbec otvorené kúpaliská, no myslím si, že nie. Takisto bude obmedzený pohyb ako doteraz, takže bude to také zvláštne leto, s ktorým nebude spokojný asi nikto."


  Zoznam článkov

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >

  Sponzori klubu

  Reklamní partneri